Referencie

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Chata MUSICA
Average rating:  
 15 reviews
by Pavol on Chata MUSICA

Ďakujeme za krásny pobyt vo vašej chate.Všetko bolo super.Prístup majiteľa chaty na jedničku.Čistota chaty,vybavenie chaty, sušička a pračka úplne super.Ešte raz ďakujeme Prekop Pavol a partia.

by Janka on Chata MUSICA

Ďakujeme, pobyt bol vynikajúci. Chatu vrelo odporúčam. Nič tam nechýba a celá je vybavená k úplnej spokojnosti. EŠTE RAZ VĎAKA

by Katarina on Chata MUSICA

Dakujeme za skvely pobyt v perfektne vybavenej a čistej chate.

by Katarina P on Chata MUSICA

Ďakujeme, pobyt bol super. Absolútne nič nám nechýbalo 🙂

by Radovan B on Chata MUSICA

Stravili sme prve Vianoce mimo domova, ale urcite nezabudnutelné, v krasnej a stylovej chate. Budeme radi, ked sa tam niekedy este vratime.

by 3.01.12-12.01.12 on Chata MUSICA

Большой, уютный, удобный, камфортный , теплый дом создан с большой любовью. Внем есть все необходимое для вашего отдыха, а вечерний камин с бокалом вина ручной работы останутся у нас в памяти. Отдыхали в Словакии в 7 раз - этот дом лучшее за все время. Большое спасибо хозяевам дома за проведенное время, будьте здоровы и счастливы!

by Kateřina H on Chata MUSICA

Byla jsem tam letos o letních prázdninách s rodinkou a bylo to super, není nic na co bysme si stěžovali.Spokojeni jsme byli od A po Z.Majitelé super.

by Monika L on Chata MUSICA

V prvom rade sa Vam chcem velmi pekne podakovat za nadherny pobyt, ktory sme mali moznost u Vas stravit. Boli sme uplne spokojni, nemame ziadne, ale absolutne ziadne staznostiJ Nic nam nechybalo okrem casuJ Radi by sme u Vas este zostali dlhsie a radi sa zase k Vam vratime

by Braňo G. on Chata MUSICA

Chata je fantasticka - 6 dospelý + 2 deti sa krásne zmestili. Idylka pri krbe je neoceniteľná, výbava super - kto je zvyknutý na umývačku riadu tak tento komfort isto ocení -:)
Aj keď ide o chatový komplex každý má svoje súkromie...
Bezproblémové jednanie s majiteľmi.
Nádherné okolie - návšteva múzea Havránok, kúpanie v Sojke a jarmok v Partizánskej Lupči nás uistili o nutnosti ďalšej návštevy 🙂

by Stanislava H. on Chata MUSICA

Nádherná drevenica v nádhernom prostredí.
Vkusne a s citom zariadená.
Ocenili sme, že terasa nebola do ulice, ale na opačnej strane. Nevadil ani výhľad na družstvo. Aspoň sme večer s deťmi ,,počítali" ovečky. Každý deň sme si urobili nejaký výlet, či už bližšie alebo ďalej. Všetko bolo vzdialené najviac hodinu cesty. Mali sme šťastie, že bolo celý týždeň dobré počasie. Ale aj keby nie, tak si urobíme program v tejto krásnej chalúpke.
Príjemne nás prekvapilo, že boli k dispozícii spoločenské hry aj hračky pre našich drobcov. Ocenili to aj oni.
Majitelia boli milí a ústretoví.
Ďakujeme a určite Vás odporučíme známym.
A možno sa budúci rok vidíme opäť 🙂

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»